W dniach 11 - 13.05.2012 r. odbyły się XIV Mistrzostwa Polski Mażoretek w Opolu, w których brało udział 41 zespołów z całej Polski, a łącznie w mistrzostwach rywalizowało ponad 1400 mażoretek.

Dziewczynki z zespołu „Tupot" Dąbrowa, którego trenerem jest Pani Barbara Kajdzik, zostały drugim vice Mistrzem Polski w kategorii kadetki! Są to następujące dziewczynki: Kamila Lach (uczennica szkoły podstawowej w Sławicach), Aleksandra Sawicka, Magdalena Schoenfelder, Jessika Glombek i Marta Angel (uczennice szkoły podstawowej w Naroku). Zespół Tupot powstał w 2009 roku, a w 2011 roku trenerem została Pani Barbara Kajdzik. Wychowanką Pani Barbary Kajdzik jest również Ida Kokoszka (uczennica III klasy szkoły podstawowej w Sławicach), która trenuje taniec mażoretkowy od 6-go roku życia. Na tych Mistrzostwach Ida została podwójnym Mistrzem Polski : Mistrz Polski w kategorii solo baton oraz II vice Mistrz Polski w kategorii solo pom-pom.

W przyszłym roku prezes International Majorettsport Association zamierza stworzyć dodatkową kategorię: Kategoria Przedszkolaki. Serdecznie zapraszamy dyrektorów przedszkoli do współpracy, jak również wszystkie chętne dziewczynki w różnym wieku, aby się zgłaszały na nowy nabór we wrześniu 2012 r. do GOKiR w Dąbrowie. Zajęcia mażoretek z zespołu TUPOT odbywają się dwa razy w tygodniu (środa, piątek) w świetlicy w Skarbiszowie.