"Czerwony Kapturek" w Ciepielowicach

Wakacje organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Dąbrowie rozpoczęły się spektaklem teatralnym dla dzieci. W świetlicy wiejskiej w Ciepielowicach Studio Teatralne Krak-Art wystawiło bowiem "Czerwonego Kapturka".
Przedstawienie obejrzał niemal komplet publiczności. Część z małych widzów wcieliła się nawet w role aktorów i wystąpiła na scenie. Uśmiechy na dziecięcych buziach i gorące brawa po zakończeniu spektaklu świadczyły o tym, że wszystkim się podobało.
Zapraszamy na kolejne przedstawienie już 20 lipca o godz. 12.00. Tym razem w świetlicy wiejskiej w Naroku będzie można obejrzeć spektakl "Złota kaczka". Wstęp oczywiście wolny.

Wakacyjne przedstawienia

Zapraszamy dzieci na wakacyjne przedstawienia organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Dąbrowie. 10 i 20 lipca w świetlicach w Ciepielowcach i Naroku krakowski teatr KrakArt wystawi dwa spektakle: Złotą Kaczkę" i "Latający Kufer". Przedstawienia rozpoczynać się będa w samo południe. Wstęp wolny.

 

Plakat przedstawienia 2

Koncert na Dzień Matki

25 maja, w przeddzień Dnia Matki, Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Dąbrowie organizuje koncert piosenek Anny Jantar. Adresatkami będą oczywiście wszystkie Mamy, którym to koncert jest dedykowany. W głównej roli wystąpi Aleksandra Kalczyńska z zespołem. W programie największe przeboje Anny Jantar w akustycznej aranżacji. Wstęp 10 złotych, dzieci wstęp wolny.  Początek imprezy w auli Zespołu Szkół w Dąbrowie o godzinie 18:00

plakat koncert18

Premierowy spektakl koła teatralnego

11 kwietnia w Zespole Szkół w Chróścinie odbyło się premierowe przedstawienie koła teatralnego działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Dąbrowie. Sztuka zatytułowana „Sceny” oparta została na motywach dramatu Antoniego Czechowa „Trzy siostry”. Na scenie zobaczyliśmy uczennice klasy 7 i oraz pierwszej i drugiej gimnazjalnej. Dla wszystkich aktorek był to debiut sceniczny. Brawa i ciepłe przyjęcie widzów świadczą, że był to występ ze wszech miar udany. Czekamy na kolejne przedstawienia!
Zajęcia koła teatralnego odbywają się raz w tygodniu, w każda środę o 15.15 w Zespole Szkół w Chróścinie. Zapraszamy wszystkich chętnych!

eduko17